زمانی که میخواهیم فایلی را برای شخص دیگری بفرستیم از پی دی اف استفاده میکنیم که عمدتا در نوشته به کار میرود اما برای ویرایش فایل دریافت شده نیاز به دقت در این بخش داریم.

بقیه آموزشهای رایگان ورد رو میتونید از اینجا ببینید

و همین طور دوره ی رایگان ورد {جامع تری و کاملترن و حرفه ای ترین دوره ویدئویی آموزش ورد}روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره جامع ویدوئی آموزش ورد 2010 تا 2016(رایگان)

1- گزینه ی File را انتخاب کنید2-پس زمینه ای باز می شود روی Open کلیک کنید.3-روی گزینه ی PDF File که می خواهید ویرایش کنید ، کلیک کنید.  4-جعبه ی دوگانه ای باز می شود که می گوید آیا می خواهید فایل PDF را به یک سند word انتقال دهید ؟ روی Ok کلیک کنید.

  • 5-اگر فایل PDF محتوایی داشته باشد که برنامه ی word نتواند آن را انتقال دهد، پنجره دیگری باز می شود . دوباره روی Ok کلیک کنید.
  • 6- فایل PDF در برنامه ی word به عنوان یک فایل فابل ویرایش باز میشود شما می توانید هر تغییری که می خواهید ایجاد کنید.7- زمانی که برای 7-ذخیره حاضر شد، فرمان Save را در نواز وظیفه ی Quick Access انتخاب کنید.
  • پنجره ی Save as باز خواهد شد. جایی را که می خواهید متن ذخیره شود انتخاب کنید اگر مایل هستید نام جدیدی برای فایل انتخاب کنید.
  • روی گزینه ی save as type کلیک کنید. و از منوی پایینی گزینه ی File type را انتخاب کنید . می توانید سند را به عنوان سند word یا فایل PDF ذخیره کنید.
  • روی save کلیک کنید.

 

دیدگاه بگذارید